KONST / Litografier / Färglitografier 7696024
nr 769 6024
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografier, 4 st.Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, signerade, -76, motivets mått: 35x55
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 20:05:30
500 kr
550 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
6
1.200 kr
6
1.800 kr
1.500 kr
6
2.000 kr
7
2.000 kr
7
2.100 kr
6
6
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén